Fra i dag kan du kjøpe ekstra billige fergebilletter med Fred. Olsen Express for reiser mellom Kanariøyene.
Fergeselskapet Fred. Olsen Express har 50 000 lavprisbilletter tilgjengelig for reiser juni, juli, august og september i år.
Mellom Gran Canaria og Tenerife kan du for eksempel få enveisbillett til 14,50 euro, mellom Gran Canaria og Gomera kan du reise for 11 euro, og mellom Gran Canaria Fuerteventura for 9,50 euro per person.
Selskapet lanserer også en nyhet for sommerruten Gran Canaria - Fuerteventura – Lanzarote. På søndager er det mulig å reise fra Puerto del Rosario på Fuerteventura til Las Palmas på Gran Canaria, og tilbake fra Agaete på Gran Canaria til Santa Cruz de Tenerife – uten å måtte overnatte på Gran Canaria.
Fred Olsen Expresss understreker at selv om 50 000 plasser høres mye ut, er det et begrenset antall billigbilletter tilgjengelig per avgang.
Fred Olsen halverer båtforbindelsen med El Hierro
Fred Olsen åpner ny båtlinje fra Las Palmas
Fred Olsen (Mellom Kanariøyene). Tlf: +34 902 100 107
Naviera Armas (Mellom Kanariøyene og til Spania). Tlf: +34 902 456 500
Acciona-Trasmediterranea (Spania-Gran Canaria, og mellom Kanariøyene)
Garajonay (Tenerife-La Gomera). Tlf: +34 902 343 450